Regały przesuwne i stacjonarne

Foto
Foto
Foto
Foto
Proponowane Państwu regały wykonane są z materiałów stalowych i zabezpieczone antykorozyjnie farbą w kolorze wybranym przez zamawiającego. Regały są malowane najnowszą technologią - proszkowo! Farba jest odporna na ścieranie oraz jest nieszkodliwa dla zdrowia i obojętna dla środowiska naturalnego. Preferowany kolor to jasny szary RAL 7035.
Regały osadzone są na specjalnej ramie w której znajdują się koła jezdne napędzane za pomocą pokrętła oraz podwójnej przekładni łańcuchowej, co umożliwia przemieszczanie regału przy użyciu siły max. 5 kg (w zależności od wielkości regału). Szyny po których poruszają się koła są wysokości tylko 12 mm i są układane na istniejącym podłożu. Nierówności podłoża są niwelowane przy montażu za pomocą specjalnych podkładek. Wykonywane są różne wersje montowania szyn np.: tor nawierzchniowy mocowany do istniejącego podłoża z najazdami, które umożliwiają swobodne poruszanie się między regałami bez niebezpieczeństwa potykania się o szyny oraz ułatwiające użytkowanie regałów lub tor wpuszczany, który umożliwia montaż podłogi wyrównawczej z płyt wiórowych.
Ścianki pionowe regałów w których mocowane są półki posiadają perforację co 20 mm co umożliwia łatwą oraz dowolną zmianę prześwitu między półkami ponieważ półki mocowane są za pomocą specjalnych zaczepów.
Od strony napędu regały zakończone są estetyczną ścianką osłonową, na której umieszczone są tabliczki do opisania zawartości regału.
Wszystkie mechanizmy są nasmarowane i praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji. Tak wykonane i zabezpieczone regały zapewniają użytkownikowi bezpieczną i bezawaryjną pracę przez dziesiątki lat.
Regały te są całkowicie bezpieczne w eksploatacji, nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, posiadają specjalne odbojniki między regałami uniemożliwiające np.: zgniecenie ręki.
Mogą być wyposażone w blokady napędu oraz zamknięcia uniemożliwiające osobom postronnym ich obsługę.

Na podstawie Zarządzenia Prezesa Polskiego Komitetu Norm, Miar i Jakości.
Oświadczamy, że regały wykonane są zgodnie z normami EEC Unii Europejskiej,
tj. według dyrektywy 89/106/EEC.

Aktualności
Partnerzy:

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.